SAMSHIELD Kask Miss Shield Shadow Glossy / 5 Swarovski / Czarny Chrom / Granatowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11629
  • Producent: Samshield

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: na zamówienie
  • szt.
  • 1 890,00 zł

Opis produktu:

Kask Shadowglossy Miss shield należy do najnowszej kolekcji kasków Samshielda. Gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu, stabilności oraz wydajności.

Wersja Miss shield posiada w szeroki daszek mający na celu przywodzić na myśl elegancki kapelelusz.

Skorupa zewnętrzna została stworzona z granatowego, błyszczącego poliwęglanu, który jest bardzo wytrzymałym materiałem stosowanym przeważnie w najlepszych kaskach dla motocyklistów. Wewnętrzna część skorupy została wyłożona polistyrenem o zróżnicowanej gęstości, który bardzo dobrze pochłania energię uderzenia. Wykorzystano w tym modelu znany już system wkładów. Wkłady stworzone zostały ze specjalnej gąbki posiadającej efekt pamięci kształtu. Gwarantuje on dużą stabilność kasku na głowie nawet w czasie bardzo gwałtownych ruchów. Dodatkowo stabilność kasku zapewnia odpowiedni pasek podbródkowy. Dzięki badaniom antropomorficznym zaprojektowano taki kształt skorupy wewnętrznej, który gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu głowy oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania. Równie ważną kwestią decydującą o komforcie jest wydajny system wentylacji. W kaskach Samshield system przepływu powietrza został elegancko wkomponowany w skorupę kasku. Powietrze do wnętrza skorupy dostaje się poprzez otwór umiejscowiony pod tarczą z logiem producenta, opływa następnie głowę odbierając nagromadzone ciepło, które następnie zostaje usunięte poprzez tylne otwory wentylacyjne.
 
Do całości pięknie dopasowana została chromowana tarcza i 5 kryształków Swarovskiego.

Skorupa kasku występuje w trzech rozmiarach S, M, L. Do każdej skorupy pasuje od 4 do 5 rozmiarów wkładów (zgodnie z tabelą rozmiarową). Rozpiętość rozmiarowa wynosi od 52 cm do 61 cm. System wymiennych wkładów sprawdza się świetnie w przypadku dzieci, ponieważ wraz z ich wzrostem nie ma potrzeby wymiany całego kasku, a można natomiast zmienić sam wkład na większy. Wkłady ponadto mogą być prane w pralce w 30*C przez co łatwiej utrzymać odpowiednią higienę.

 
Kask posiada wszystkie najnowsze i wymagane certyfikaty bezpieczeństwa:

-CE VG1 01.040 2014-12
-SEI ASTM F1163-15
 

Uwaga!

Czas oczekiwania na ten produkt może wynieść do 6 tygodni