SAMSHIELD Kask Miss Shield Shadowmatt / Shimmer Top / Czarny Chrom

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11610
  • Producent: Samshield

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: na zamówienie
  • szt.
  • 2 499,00 zł

Opis produktu:

Inspirowany klasycznym damskim kapeluszem, niezwykle elegancki, lekki i bardzo wytrzymały kask z najnowszej kolekcji Samshielda. Nowością jest przedłużony daszek, który nawiązuje wyglądem do tzw. "ronda" w kapeluszu.

Przy eleganckim wyglądzie, zachowuje wszystkie właściwości i zalety klasycznych kasków tej firmy.

Wykonany z matowego i odpornego na zarysowania poliwęglanu w kolorze czarnym. Wewnętrzna powłoka to polistyren o zmiennej gęstości, który zapewnia lepsze rozproszenie energii wytwarzanej przy uderzeniu.

Top kasku pokryty został najnowszym materiałem - wykonaną we Włoszech, polerowaną i potem tłoczoną skórą - "shimmer". Wytłoczenie daje efekt połyskującej wieloma punkcikami powierzchni porównywalnej do brokatu, ale o wiele bardziej wytrzymałej i łatwej w pielęgnacji. Ten sam materiał użyto na lamówce ponad daszkiem.

Innowacyjny i bardzo estetyczny system wentylacyjny świetnie odprowadza nadmiar ciepła ze skorupy kasku. Wnętrze wyściełane jest przypinanym na klipsy wkładem wykonanym ze specjalnej gąbki, która dobrze dopasowuje się do kształtu głowy jeźdźca. Łatwe wypinanie wkładu umożliwia utrzymanie go w czystości.

Kask w pełni zabezpiecza najdelikatniejsze części głowy przed skutkami uderzenia. Zastosowane w produkcji materiały połączone z ręcznym wykończeniem sprawiają, że jest to produkt bardzo ekskluzywny, adresowany do jeźdźców stawiających komfort i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Ozdobą kasku jest czarny chromowany trim oraz tarcza.

Ten elegancki kask o niezwykłym designie na pewno świetnie będzie wyglądał podczas codziennych treningów oraz na zawodach.

Kask spełnia wszystkie najważniejsze normy oraz certyfikaty bezpieczeństwa:

-CE VG1 01.040 2014-12

-SEI ASTM F1163-15

Uwaga!

Czas oczekiwania na ten produkt może wynieść do 6 tygodni