O firmie

Witamy w sklepie ANIMAVET 

Rozpoczęliśmy swoją działalność 1 maja 2010 roku. Aktualnie nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli koni, oraz wszystkich pasjonatów związanych z jeździectwem. Zajmujemy się głównie żywieniem i suplementacją koni, ale w naszej ofercie znajdziecie również sporą ofertę sprzętu jeździeckiego, elementów wyposażenia stajni, czy karm dla psów i kotów. Z miesiąca na miesiąc poszerzamy asortyment i dokładamy wszelkich starań, aby Animavet stał się najlepiej zaopatrzonym sklepem hipiatrycznym w Polsce, a nasi klienci byli zadowoleni z profesjonalnej obsługi.

Bezpłatne doradztwo lekarzy weterynarii
W naszym zespole pracują lekarze weterynarii, którzy doradzają w zakresie żywienia koni oraz stosowania różnych suplementów i dodatków mineralno-witaminowych w zależności od sposobu użytkowania i rodzaju wykonywanej pracy. Jeśli Twój koń jest chory albo chcesz zapewnić mu lepszy komfort życia napisz do nas, a my pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Setki zadowolonych klientów potwierdza nasze kompetencje.

Kompleksowo zaopatrujemy w pasze, suplementy i preparaty pielęgnacyjne dla koni
W ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów najbardziej renomowanych firm takich jak Red Mills, Spillers, St.Hippolyt, Pavo, Baileys ,Dodson & Horrell, Saracen, Dengie, Pro-linen, Equistro, Foran, Derbymed, Cortaflex, NAF, Absorbine, Equimins, Audevard, Leovet, Plusvital oraz wielu innych....I to wszystko w jednej lokalizacji, tym samym likwidujemy problem poszukiwania potrzebnych Ci produktów w różnych miejscach. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić swojemu koniowi.

Sprzedajemy akcesoria jeździeckie
Na bieżąco kompletujemy i poszerzamy ofertę akcesoriów dla konia i jeźdźca między innymi takich firm jak: HKM, Horze, Waldhausen, Busse, Bucas, Veredus, Start, Wintec, Wembley, Fair Play, York.

Dbamy również o Twojego psa i kota
Postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o karmy oraz dodatki żywieniowe dla psów i kotów, oraz preparaty pielęgnacyjne i zabezpieczające przed pasożytami zewnętrznymi. W naszym sklepie kupisz najlepsze, dostępne na rynku karmy bytowe i diety weterynaryjne polecane przez lekarzy weterynarii. Przy jednej wizycie zaspokajasz potrzeby wszystkich Twoich pupili.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną
W trosce o czas i wygodę naszych klientów - oprócz sklepu stacjonarnego - uruchomiliśmy także sklep internetowy.
Ponadto oferujemy atrakcyjne Promocje i Rabaty.

Dostarczamy pod wskazany adres
Zamówiony towar możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce, do domu lub stajni.
Już nie musisz wychodzić z domu, dźwigać i martwić się o transport.