Kategorie

Informacje

Dostawa

SPILLERS Speedy – Mash Fibre 20 kg

11964
5-7 dni
95,00 zł

SPILLERS Speedy – Mash Fibre to mieszanka wysoko przyswajalnego błonnika i oleju, a także pro i prebiotyków. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla utrzymania kondycji jak i zdrowego układu pokarmowego. Nie zawiera ziaren zbóż oraz melasy. Dostarcza wysokiej jakości aminokwasów wspierając właściwy rozwój masy mięśniowej. Ma to szczególne znaczenie u koni będących na niskokalorycznej diecie. Nadaje się do karmienia jako zamiennik siana, co jest idealnym rozwiązaniem dla koni u których występują problemy z zębami. Dzięki niskiej zawartości skrobi i cukru oraz braku melasy idealnie nadaje się również do podawania dla koni z chorobą wrzodową oraz ochwatem. Zawiera pełen zestaw witamin i minerałów w tym chelatowany cynk i miedź co ma wpływ na zwiększenie absorbcji tych pierwiastków. Mesz jest gotowy do podania już w 2 minuty od zalania wodą. Pasza posiada certyfikat "VET Approved" . Jest dostosowana do indywidualnych wymagań starszych koni. Główne zalety SPILLERS Speedy – Mash Fibre to:

  • Mesz w formie szybko rozpuszczającego się mikro granulatu
  • Wysoka zawartość błonnika oraz zawartość żywych kultury drożdży, FOS i MOS, aby wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.
  • Nie zawiera ziaren zbóż oraz melasy!
  • Niska zawartość skrobi i cukru stanowi idealne rozwiązanie dla koni z chorobą wrzodową oraz zagrożonych ochwatem.
  • Zawiera wysokiej jakości białko, które pomaga utrzymać właściwą kondycję mięśniową.
  • Zawiera pełną gamę witamin i minerałów, w tym witamin: E i C wspomagających odporność.
  • Może być podawany samodzielnie lub jako dodatek do innych pasz.

 

Składniki odżywcze:

Energia (MJ/kg) 8

Olej (%) 3,5

Białko (%) 10

Błonnik (%) 24

Skrobia (%) 7,5

Cukier (%) 2,5

Witamina A (IU/kg) 10,000

Witamina D3 (IU/kg) 1,500

Witamina E (IU/kg) 200

Miedź (mg/kg) 30

Cynk (mg/kg) 120

Selen (mg/kg) 0.3

 

Skład: Łuski soi, łupiny owsa, niemelasowane wysłodki buraczane, łupiny pszenne, otręby ryżowe, ekstrakt ze słonecznika, węglan wapnia, sól, olej rzepakowy, premiks witaminowo - mineralny, witamina E, FOS (Fruktooligosacharydy), MOS (Mananooligoacharydy), żywe kultury drożdży