TRM Stride 30 x 50g saszetki

  • szt.
  • 549,00 zł

Opis produktu:

Wspomaga budowę chrząstki stawowej. STRIDE jest dodatkiem paszowym w wygodnych saszetkach do codziennego podawania, który łączy właściwości odżywcze glukozaminy HCL, siarczanu chondroityny i dostępnej biologicznie siarki. Preparat podawany zgodnie z zaleceniami podnosi w stawie poziom glycosamineglycans (GAGs), które są klockami budulcowymi substancji międzykomórkowej chrząstki. Wysoki poziom siarczanu chondroityny w preparacie działa jak „magnes wodny” w stawie umożliwiając wytrzymywanie stałych ucisków i wstrząsów. STRIDE HA zawiera trzy składniki, które łącznie utrzymują zdrową chrząstkę:
- glukozamina HCL zwiększa poziom GAG w stawie. GAG są "kostkami budulcowymi" w substancji międzykomórkowej chrząstki. Glukozamina HCL zwiększa zawartość hialuronianu w stawie (podtawowego składnika mazi stawowej).
- siarczan chondroityny - umożliwia stawom wytrzymanie stałych nacisków i wstrząsów, hamuje działanie enzymów nadżerających chrząstkę.
- MSM - źródło siarki potrzebnej do syntezy tkanki łącznej.

Dawkowanie:

Na początku: podawać jedną saszetkę 50 g dziennie przez 60 – 120 dni. Potem, w celu długotrwałego utrzymania przejść na podawanie STRIDE MP.